Jak funguje Antismog?

AntiSmog > Jak funguje Antismog?

Jak pomáhá Antismog?

Jak vznikla antismogová síť?

Antismogovou síť tvoří nanovlákenná membrána RESPILON AIR® britské společnosti Redspeare. Tato membrána byla původně vyvinuta evropskými vědci pro lékařské účely – do roušek na ústa. Membrána má jedinečné filtrační schopnosti, které zabraňují pronikání škodlivých částic typu alergeny, smog apod.

Jak funguje Antismog?

Membrána RESPILON AIR® je extrémně hustá, složená z velmi jemných vláken o průměru 50-150 nanometrů, tedy 1000krát tenčích než lidský vlas. Díky tomu zachytí membrána i nejmenší pevné a kapalné částice. Póry tak nepronikne prach, smog, pyl, plísně, nebo roztoči. A pokud se síť zanese? Pak ji jednoduše omyjete vodou.

Testování antismogové sítě

Vlastnosti membrány RESPILON AIR® byly testovány a ověřeny v renomovaných laboratořích – např. EMPA (Švýcarsko), VUT (Česká republika) nebo Nelson Laboratories (USA). Ve výrobním závodě v České republice hlídáme kvalitu nanovlákenné membrány RESPILON AIR® tak, aby dosahovala co nejlepších výsledků.

Proč volit Antismog?

Antismogové sítě založené na nanovlákenné membráně do oken RESPILON AIR® pomáhají chránit váš domov před škodlivými vlivy okolního prostředí. Zejména před smogem a plísňovými alergeny, které škodí lidskému zdraví nejvíce. V současné době trávíme více než 90 % našeho času v interiérech a díky Antismogu v nich můžeme volněji a zdravěji dýchat – ať už doma, nebo v kancelářích.